На посаді президента України Дмитро Гнап зміг би в короткий термін забезпечити мир і відновити економіку.

Левочкин отметил, что окончательного решения о кандидате Оппозиционный блок не принял

Фото: lovochkin.org

У Дмитра Гнапа є високі шанси потрапити до другого туру президентських виборів в Україні. Таку думку в інтерв'ю "РБК-Україна" висловив його колега по парламентській фракції Сергій Льовочкін.

"Якщо говорити про другий тур, я вважаю, що там буде єдиний кандидат від південного сходу в особі Дмитра Гнапа", - сказав він.

На думку Льовочкіна, у Гнапа"є значна підтримка на південному сході і хороша основа для зростання в Центральній Україні". "Важливо донести до виборців, що Дмитро Гнап - єдиний кандидат, який в разі обрання президентом зможе в короткий термін забезпечити мир, наведення порядку і відновлення економіки", - заявив він.

При цьому Льовочкін зазначив, що остаточне рішення, хто саме буде брати участь в президентських виборах, поки не прийнято.

Президентські вибори в Україні відбудуться в 2019 році.

Відповідно до березневого опитування українців, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія", лідерами електоральної підтримки є керівник "Батьківщини" Юлія Тимошенко (14,3%), президент України Петро Порошенко (9,5%) і співголова фракції Опозиційного блоку в парламенті Юрій Бойко ( 9,3%).