У п’ятницю, 19 жовтня, в Полтаві відбувся брутальний напад на члена “Партії лідерів”, кандидата в президенти України Дмитра Гнапа. Голова політичної сили Сергій Льовочкін засуджує агресію “тітушок” та називає її чорним піаром.

В коментарі прес-службі “Партії лідерів” Сергій Льовочкін заявив: “Агресивні дії проти політиків та журналістів, на жаль, стала звичним явищем для українського сьогодення. Але це вже нікого не дивує, якщо розумітися, що за цим стоїть. Я глибоко переконаний, що напад на Дмитра Гнапа – це результат управління країною “патріотів”, де панує беззаконня та безправ’я”.

Крім того, Сергій Льовочкін підкреслив особливу роль правоохоронних органів, які сприяють проявам агресії супроти публічних діячів. “Силовики потурають таким діям нечистим на руку активістам, які за гроші виконують брудні політичні замовлення”.

Сергій Льовочкін звернувся до Міністра внутрішніх справ Украіни Арсена Авакова з вимогою взяти під особистий контроль розслідування проти хуліганів, які завдали моральної та фізичної шкоди Дмитру Гнапу. “Пан Аваков у першу чергу зацікавлений, аби такої наруги над справжніми антикорупціонерами більше не траплялося”, - наголосив Сергій Льовочкін.

Нагадаємо, у п’ятницю кандидат у президенти України Дмитро Гнап брав участь у мітингу під Полтавською обласною радою проти видачі дозволів на користування газовими родовищами. Його самого та автомобіль облили фекальними масами.

 

 

Прес-служба “Партії лідерів”.

Фото: відкриті джерела, Facebook.